پیش فروش واحدهای مسکونی غرب تهران در املاک تهران

اخبار مسکن

بسیاری از افراد، بخصوص در شهرهای بزرگی مثل تهران در منازل استیجاری ساکن می باشند، قشر عظیمی از این افراد روزانه اخبار و اتفاقات حول محور مسکن را پیگیری می کنند تا شاید اتفاق خوش یومنی رخ داده، قانون جدیدی تصویب شود و یا بازار مسکن با رکود بیشتری مواجه شود تا شاید بتوانند از این شرایط پیش آمده استفاده کرده  و به آرزوی دیرینه خود یعنی خانه دار شدن و خرید مسکن خود ، دست یابند.

افزایش وام خرید مسکن یکی از اخبار مهم حیطه مسکن می باشد که دولتمردان قول آن را به مردم داده اند. بسیاری امید این را دارند که با افزایش وام خرید مسکن، توان مالی بیشتری برای خرید مسکن مورد نیازشان را پیدا کنند. اما تا چه میزان این گفته به حقیقت بپیوندد و عملی شود، مشخص نیست. البته این نظریه وجود دارد که با افزایش مبلغ وام مسکن، املاک نیز گرانتر شده و باز هم به قدرت و توان مالی افراد برای خرید مسکن اضافه نشود.

املاک تهران

به گفته کارشناسان، رشد جمعیت تهران و هجوم مردم از شهرهای دیگر به این شهر  با میزان ساخت مسکن در تهران، همخوانی نداشته و جمعیت شهر تهران با سرعت بسیار بیشتری نسبت به ساخت مسکن در این شهر به پیش می رود. به همین خاطر افرادی که به هر طریقی و درحال حاظر، توانایی خرید مسکن را دارند، شاید در آینده و با شرایط افزایش قیمت مسکن در تهران، این امکان به سختی برایشان محیا شود.

 

دفتر مشاورین املاک تهران

توسیه کارشناسان املاک تهران به شما این است که با اندک پس انداز و وجه نقدی که در دست دارید، اقدام به خرید یکی از واحدهای پیش فروش مجتمع های برگ در دست ساخت غرب تهران نمایید. خاطرنشان می کنیم که مشاورین و کارشناسان  ما در املاک تهران، بهترین پیشنهاد ممکن را با هر بودجه و توان مالی که داشته باشید، به شما ارائه خواهند داد. دفتر مشاورین املاک تهران، به عنوان نماینده فروش و پیش فروش مجتمع های بزگ در دست ساخت غرب تهران، مسکن مورد نیاز شما را به بهترین قیمت و بهترین شرایط خرید،  برای شما تهیه خواهیم نمود.